Kanebo Lissage Resage Clear Mineral Soap Очищуюче мило для обличчя з мароканською глиною, 125 г.

- Немає в наявності
- Код: Lissage2669
1 149 ₴
- +380 (95) 019-72-68Олена - консультації, замовлення
Kanebo Lissage Resage Clear Mineral Soap — очищувальне крем-мило на основі натуральної марокканської глини. Його густа, шовковиста піна ефективно видаляє надлишки шкірного себуму та забруднення з пор, не пересушуючи шкіру. Після вмивання шкіра стає гладенькою та свіжою — без відчуття стягнутості.
Переваги Lissage Resage Clear Mineral Soap:
Натуральна марокканська глина — м’яко, але глибоко очищує шкіру, видаляє себум і забруднення, сприяє звуженню пор і вирівнюванню текстури шкіри.
Комплекс Collagen Care SP (гідролізований колаген, екстракт каменеломки, гідролізований шовк) — підтримує оптимальний рівень зволоження шкіри, покращує її пружність і природне сяйво.
Амінокислотний ПАР (натрій лауроілглутамат) — делікатний очищувальний компонент, що підходить навіть для чутливої шкіри.
Засіб має нейтральний аромат.
Рекомендується для:
Жирної та комбінованої шкіри з розширеними порами й надмірним виробленням себуму.
Спосіб застосування:
Нанесіть мило на вологу шкіру, попередньо спінивши його в долонях. Легко помасажуйте обличчя, уникаючи ділянки навколо очей, потім ретельно змийте теплою водою.
У зонах, де турбуює жирність, забруднення й шорсткість пор, рекомендується наносити засіб як маску — без попереднього спінювання. Залиште на шкірі приблизно на 30 секунд, після чого спіньте й змийте як зазвичай.

Увага:
Уникайте потрапляння в очі. У разі потрапляння негайно промийте великою кількістю води, не розтираючи. Якщо з’явився дискомфорт — зверніться до офтальмолога.
Продукт містить натуральні компоненти — можливі незначні зміни кольору чи запаху, що не впливає на його якість.
Склад: гліцерин, миристинова кислота, вода, гідроксид калію, ПЕГ-32, ПЕГ-6, пальмітинова кислота, ДПГ (дипропіленгліколь), лауринова кислота, гліцерилстеарат (SE), діоксид титану, метилкокоїлтаурат натрію, марокканська лавова глина, тальк, тетранатрій ЕДТА, полікватерніум-44, лауроілглутамат натрію, ді(фітостерил/октилдодецил)лауроілглутамат, гідроксид алюмінію, гідратований діоксид кремнію, полікватерніум-39, BG (бутиленгліколь), гідролізований шовк, екстракт ломикаменю (камнеломки), гідролізований колаген, оксид заліза, оксид цинку
Запобіжні заходи:
Не використовуйте, якщо на шкірі є ушкодження.
Якщо ви помітили якісь негативні реакції на шкірі, як-от почервоніння, набряк, свербіж, подразнення, втрата кольору (білі плями тощо) припиніть використання.
У разі потрапляння в очі негайно промийте їх холодною або теплою водою.
Щільно закривайте кришку після використання.
Зберігайте в сухому прохолодному місці далі від прямих сонячних променів.
Зберігайте в недоступному для дітей місці.
Відмова від відповідальності:
Перед застосуванням рекомендується обов'язково ознайомитися з інструкцією.
Дизайн пакування та маркування продукту можуть бути змінені виробником без попередження. Ці зміни ніяк не впливають на якість і склад продукту. Ми гарантуємо оригінальність і якість, а також робимо все можливе, щоб усі зміни були якомога швидше внесені на сайт.
Виробник: Kanebo, Японія
Об'єм: 125 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kanebo |
| Країна виробник | Японія |
| Тип засобу для вмивання | Мило |
| Тип шкіри | Комбінована (Змішана), Проблемна, Жирна |
| Проблема шкіри | Жирний блиск, Прищі, Розширені пори, Чутливість, Тьмяність, Нерівний відтінок шкіри |
| Призначення і результат | Очищення, Зволоження, Пом'якшення, Звуження пор, Вирівнювання тону обличчя, Нормалізація секреції сальних залоз, Відлущування відмерлих клітин шкіри, Збереження пружності шкіри |
| Стать | Унісекс |
| Маса | 125 г |
| Класифікація косметичного засобу | Натуральна |
- Ціна: 1 149 ₴



