Кошик
643 відгуків
Луцьк
+380671795755
+380950197268
+380683856614
besuto.com.ua

Спортивні протеїни, амінокислоти L-карнітин, ВСАА. Японія

Ви хочете сформувати ідеальну або просто хорошу форму тіла. Без дієти це неможливо.

Але комплексний і ефективний підхід зобов'язаний включати і фізичні вправи. Вибирайте підходящі для вас фізичні навантаження.

Це може бути будь-який вид діяльності, що сприяє посиленню метаболізму, спалюванню зайвих калорій, заміщенню зайвої жирової тканини на м'язову.

Не потрібно бояться зростання м'язової тканини. Вона не росте відразу буграми і вузлами).

М'язи формують контури і лінії тіла.

Більш того, дуже важливо, що жирову тканину необхідно частково заміщати м'язової, щоб шкіра і пропорції, пружність тіла зберігалися і набували естетичний вигляд, а не утворювалися складки і целюліт.

Фактом величезної важливості,є те, що м'язова тканина сама по собі сприяє спалюванню жиру, оскільки споживає енергію. Доведено, що зміна індексу маси тіла у бік переважання м'язової тканини над жирової, м'яко порушує гормональний баланс від переважного накопичення жирової маси до її витраті.

Підбирайте дієту, в якій Ви мінімізуєте або повністю виключіть споживання легко засвоюваних вуглеводів (хліб, каші, солодощі, солодкі фрукти). Їжте більше овочів , клітковини і обов'язково білкових продуктів.

Білок - необхідний елемент їжі. Це будівельний матеріал для всіх клітин, для імунної системи. Доведено, що головним фактором зниження активності імунітету є дефіцит білка.

Здавалося б, у такому випадку, можна просто виключити продукти з високим глікемічним індексом і включити в раціон більше м'яса, риби, яєць, молочних і, можливо, соєвих продуктів.

У загальному випадку так, так треба і робити. Але давайте сумісний це з зайнятістю по роботі і фізичними вправами. Завжди є достатньо часу вчасно отримати блюдо де все розраховано і враховано? А якщо похід у спортзал, басейн, вело-прогулянка, біг після роботи? А на повний шлунок пробували?

Особливістю звичайних білкових продуктів є те, що вони вимагають досить значного часу на перетравлення і засвоєння організмом. Спробуйте з'їсти стейк і через годину позайматися. Нічого хорошого не буде.

Спортивні протеїни, добавки, амінокислоти і комплекси потрібні саме для того, щоб в умовах дефіциту часу було б зручно і ефективно

1) Досить чітко й усвідомлено дозувати кількість білків, жирів, вуглеводів у складі Вашої дієти. Все вказано в таблицях і дуже просто і легко розраховується денна норма

2) В умовах обмеженого вільного часу споживати протеїн-містить продукт перед і після фізичного навантаження, вправ, прогулянок.

В таких продуктах протеїн міститься у вигляді коротких білкових ланцюгів, пептидів і амінокислот. Організму потрібно значно менше часу і зусиль для засвоєння. Такі продукти можна і потрібно споживати до і після активності, а також іноді замість звичайної їжі, наприклад на роботі, якщо немає можливості пообідати таким чином, щоб було більше білка і менше вуглеводів.

Важно отметить, что вообще заменять обычную пищу протеиновыми и аминокислотными добавками не рекомендуется. Во-первых это дорого. Во-вторых, все-таки механизм усвоения пищи организмом настроен на обычные продукты. Слишком длительное потребление спортивных протеиновых добавок и только их вместо хорошей повседневной пищи негативно скажется на функционировании эндокринной и других систем организма

Добавки нужно употреблять не вместо,  а в комплексе с хорошо сбалансированной диетой. Именно по делу, перед и после тренировок и вместо перекусов из булочек и сладостей.

В составе Вашей диеты, позавтракайте хорошо подобранными продуктами.  Если есть возможность так же организовать обед-отлично. Вечером после работы и перед тренировкой, используйте добавки. До и после тренировки. Или подбирайте режим в соответствии с Вашим расписанием.

 

Самые качественные в мире японские протеиновые комплексы. Исключительное качество, приятный вкус, удобный способ приготовления. Только польза и удовольствие от процесса и результата!