Kanebo The Exceptional The Lotion Зволожувальний лосьйон, 150 мл

- Немає в наявності
- Код: Kanebo4714
8 950 ₴
- +380 (95) 019-72-68Олена - консультації, замовлення
Kanebo The Exceptional The Lotion – преміальний зволожувальний лосьйон, що створює відчуття кристальної чистоти вашої шкіри. Його текстура, торкаючись шкіри, швидко проникає вглиб рогового шару, інтенсивно зволожуючи та живлячи її.
Формула цього лосьйону заснована на концепції Clear Skin Solution, яка комплексно впливає на основні параметри краси шкіри: достатня зволоженість, природне сяйво, пружність, гладкість та здоровий тон. У складі містяться активні компоненти хлорид левокарнітину та дикалію гліцирризинат, які запобігають подразненню, підтримують шкіру у збалансованому стані та захищають її.
Для інтенсивного зволоження та зміцнення бар'єрної функції міститься Clear Botanical Complex, що включає ферментований сік груші, екстракт крес-салату, акваглюкозид (етилглюкозид), екстракт еродію та концентрований гліцерин. Ці інгредієнти насичують шкіру вологою, покращуючи її текстуру та надаючи свіжого, здорового тону.
Лосьйон приємно лягає на шкіру пом'якшуючи та розгладжуючи її. Легкий, благородний аромат Eternity Bouquet, створений на основі білих квітів, допомагає розслабитися та перетворити звичайне нанесення лосьйону на приємний момент піклування про себе.
Спосіб застосування: нанесіть невелику кількість лосьйону на долоні або на ватний диск і рівномірно розподіліть по обличчю, м'яко виконуючи легкі рухи, що поплескують.

Потім ніжно притисніть долоні на 5 секунд, дозволяючи шкірі глибше ввібрати активні компоненти.

Склад: хлорид левокарнітину* , дикалію гліциризинат* , вода, DPG (дипропіленгліколь), концентрований гліцерин, розчин сорбіту, PEG-1000, феноксиетанол, POE метилглюкозид, POE гідрогенізована касторова олія, гідроксид калію, BG (бутиленгліколь), екстракт крес-салату, суміш глікозилтрегалози та розчину гідрогенізованих продуктів розщеплення крохмалю, ферментований сік груші, екстракт еродію, фосфат калію однозаміщений, гіалуронат натрію-2, динатрійфосфат, етилендіамінтетраацетат натрію, піросульфіт натрію, полімер Alcaligenes latus B-16, етилглюкозид, ароматизатор.
* активні компоненти.
Без позначки - допоміжні інгредієнти.
Запобіжні заходи:
Не використовуйте, якщо на шкірі є ушкодження.
Якщо ви помітили якісь негативні реакції на шкірі, як-от почервоніння, набряк, свербіж, подразнення, втрата кольору (білі плями тощо) припиніть використання.
У разі потрапляння в очі негайно промийте їх холодною або теплою водою.
Щільно закривайте кришку після використання.
Зберігайте в сухому прохолодному місці далі від прямих сонячних променів.
Зберігайте в недоступному для дітей місці.
Відмова від відповідальності:
Перед застосуванням рекомендується обов'язково ознайомитися з інструкцією.
Дизайн пакування та маркування продукту можуть бути змінені виробником без попередження. Ці зміни ніяк не впливають на якість і склад продукту. Ми гарантуємо оригінальність і якість, а також робимо все можливе, щоб усі зміни були якомога швидше внесені на сайт.
Виробник: Kanebo, Японія
Об'єм: 150 мл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kanebo |
| Країна виробник | Японія |
| Тип шкіри | Комбінована (Змішана), В'януча (зріла), Всі типи шкіри, Нормальна, Суха |
| Проблема шкіри | Глибокі зморшки, В'ялість, Мімічні зморшки, Пігментація, Сезонна сухість, Зморшки, В'янення, Сухість, Вікові зміни |
| Призначення і результат | Живлення, Зволоження, Перешкоджає зневодненню, Відновлення, Від перших ознак старіння, Підтягування, Заспокоєння, Регенерація, Омолодження, Розгладжуючий ефект, Пружність, Вирівнювання тону обличчя, Збереження пружності шкіри |
| Вік | 35+ |
| Гіпоалергенний | Так |
| Некомедогенно | Так |
| Стать | Жіноча |
| Об`єм | 150 мл |
- Ціна: 8 950 ₴





